تبلیغات
دبیرستان تیزهوشان شهید دستغیب 2 شیراز - هشدار یک اخترشناس درباره عواقب ارتباط انسان با بیگانگان فضایی!

به وبلاگ ما خوش آمدید

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
اخترشناس رصدخانه سلطنتی با تاکید به این نکته که شاید رفتار بیگانگان فضایی با انسان چندان دوستانه نباشد هشدار داد دولتها و سازمان ملل برای کنترل عواقب ارتباط اتفاقی انسان با این موجودات ....................
اخترشناس رصدخانه سلطنتی با تاکید به این نکته که شاید رفتار بیگانگان فضایی با انسان چندان دوستانه نباشد هشدار داد دولتها و سازمان ملل برای کنترل عواقب ارتباط اتفاقی انسان با این موجودات "فعلا خیالی" باید تمهیدات جدی اتخاذ کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، اخترشناسی انگلیسی اعلام کرده است دولتها و سازمان ملل متحد باید با دانشمندانی که در جستجوی حیات بیگانگان فضایی هستند همکاری کنند تا مبادا تماس غیر عمدی انسان با این موجودات دشمنی بیگانگان را علیه بشر برانگیزد.

این هشدار در پی گفتگوهایی که بر تسریع جستجو برای یافتن بیگانگان فضایی یا حیات در خارج از سیاره زمین انجام گرفته، اعلام شده است. "مارک کوکلا" اخترشناس رصدخانه سلطنتی گرینویچ می گوید نتایج برقراری ارتباط با نسلی فرازمینی که هنوز مدرکی از وجود آنها به دست نیامده است لزوما نمی تواند نتیجه ای باشد که انسان به آن امیدوار است و به همین دلیل برای بررسی نتایج احتمالی خوب یا بد باید دولتهای مختلف و سازمان ملل در انجام این مطالعات مشارکت داشته باشند.

طی هفته جاری کنفرانسی دو روزه در انجمن سلطنتی لندن با عنوان "ردیابی حیات ماورا زمینی و پی آمدهای آن برای دانش و جامعه" برگزار می شود که به بررسی این موضوع و نتایج آن خواهد پرداخت. در عین حال در ماه آوریل کنفرانسی نیز در تگزاس برگزار خواهد شد که در آن روشهای ردیابی بیگانگان فضایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

"سیمون کانوی" از دانشگاه کمبریج یکی از اساتیدی است که در کنفرانس انجمن سلطنتی به پیش بینی شکل احتمالی حیات ماورا زمینی و آماده سازی برای مواجهه با بدترین شکل این نوع از حیات خواهد پرداخت. به گفته وی شکل گیری حیات در جایی از جهان هستی امری اجتناب ناپذیر است.

بر اساس گزارش تلگراف، برخی از دانشمندان در جستجوی پاسخ این سئوال هستند که چرا هیچ پاسخی به امواج رادیویی و تلویزیونی که طی قرن اخیر به فضا ارسال شده داده نشده است. به گفته آنها این می تواند نشانه ای از عدم وجود حیات ماورا زمینی در جهان هستی باشد.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 31 فروردین 1389 و ساعت 09:20 ب.ظ [+] | نظرات ()
شما می توانید با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار مدرسه را دریافت کنید.
برای این کار ابتدا نام و سپس ایمیل خود را وارد کنید.
با تشکر

Powered by Amir